HLAVNÍ STRANA
SERVIS POČÍTAČŮ
KONTAKT
OPRAVY POČÍTAČŮ
STROJE NA KOBERCE
Klientská část
Máte problémy s počítačem, či notebookem? Opravíme vám ho. Klikněte zde.

SERVIS A OPRAVY POČÍTAČŮ A NOTEBOOKŮ - UKONČENO

Rozbil se vám počítač nebo notebook? Opravíme vám ho.

Na veškeré opravy uplatňujeme zásadu "Zaplatíte, jen když opravíme".

Nabízíme tři způsoby jak to vyřešit.

1. způsob: Zavezte porouchaný počítač či notebook k nám do servisu. Kde nás najdete? Klikněte zde na sekci Kontakt
Přivezte rozbitý počítač, či notebook do našeho servisního střediska.
Jak to probíhá a proč zvolit tento způsob?

Zjistíme závadu a dáme telefonicky vědět. Domluvíme se na dalším postupu, termínu opravy a kolik vás to bude stát. Teprve po odsouhlasení ceny se pustíme do opravy. Po dokončení vám dáme vědět telefonicky, nebo pošleme SMS že je oprava hotová.
Pokud s navrhovaným postupem, nebo cenou nebudete souhlasit, budeme vám účtovat pouze cenu za diagnostiku závady (200,- Kč) a to pouze v případě, že byla zapotřebí ke zjištění závady. Pokud budete chtít počítač opravit, budete platit pouze za náhradní díly a práci, za diagnostiku nic.
Pokud bude počítač, či notebook neopravitelný, nebudeme vám účtovat vůbec nic. (za pohřeb se u nás neplatí)

2. způsob: Nemáte jak dopravit počítač či notebook k nám do servisu? Nevadí. Přijedeme si pro něj.
Přijedeme si pro váš rozbitý počítač, či notebook.
Pokud jste ze Soběslavi, bude to zadarmo. Jestli ne, domluvíme se na drobném poplatku. Vše ostatní probíhá stejně jako v prvním případě.
Zavolejte nám, telefonní číslo najdete zde, v sekci Kontakt a domluvíme se na podrobnostech. Bude dobré když technikovi s kterým budete mluvit popíšete závadu na kterou si stěžujete a pak připravíte počítač k odvozu.

3. způsob: Zavolejte si technika na opravu počítače na místě.
Zavolejte si servisního technika
Zavolejte si technika na telefoním čísle, které najdete zde v sekci Kontakt a domluvíme se na podrobnostech a cenových podmínkách. V některých případech je cena paušální - za výkon, ale obvykleji účtujeme cenu hodinově 290,- Kč / hod.
Tento způsob provedení opravy je jistě pohodlnější, ale zároveň dražší než když máme opravovaný počítač v našem servisním středisku. Důvod je prostý – technik se může věnovat více počítačům najednou a proto neplatíte za prostoje. Navíc má technik veškeré servisní zázemí a také náhradní díly. Stává se, že počítač není možné opravit na jeden výjezd a nebo se čeká na náhradní díl. Nicméně jsou situace kdy je oprava na místě praktická. To záleží na vaší úvaze a vzájemné dohodě.